ورود / ثبت نام
0

نمودارهای نورپردازی

447 بازدید
شروع کلاس نورپردازی درعکاسی
5/5 - (1 امتیاز)

نمودار نورپردازی

اگربرای عکاسی از آتلیه نورپردازی با فلاش استفاده می کنید یا قصد دارید با نوعی نمودار نورپردازی عکاسی کنید و می خواهید ترکیب بندی نورهای خود را به کسی نشان دهید،برنامه هایی مثل SYLIGHTS,STROBOX , LIGHTNG STUDIOبه درد کارتان می خورد و کارها را برایتان بسیار ساده تر می کنند.فرض کنید می خواهید مکان نورهای آتلیه ای را طراحی کنید . می توانید ۳۰ دقیقه وقت صرف کنید و به دستیارها یتان بگویید که می خواهید نورها

را کجا قرار دهید ، یا این که به آنها یک نمودار الکترونیک زیبا از ترکیب بندی نورپردازی تان نشان دهید. یا بهتر این که ، می توانید از قبل چیدمان نورها را برایشان مستقیم از داخل برنامه ایمیل کنید تا وقتی شما می رسید همه چیز سر جایش باشد. همچنین  مجموع عظیمی از برنامه ها هست که به عکاسی شما کمک می کنند، چه با گوشی عکاسی می کنید چه با یک دوربین گران قیمت، چه یک عکاس حرفه ای باشید چه کسی که دوست دارد

گاه و بیگاه عکس بگیرد. چندبرنامه به شما این امکان را می دهد که تنظیمات دوربین dslr خود را با موبایل کنترل کنید،مثل DSLR CAMERA REMOTE, DSLR CAMERA REMOTE PROFESIONAL.این ویژگی می تواند مواقعی بسیار به درد بخور باشد که شما می خواهید از یک زاویه متفاوت عکس بگیرید یا بسیار دشوار است که به طور دستی شاتر دوربین را زد.

برنامه فوق العاده PHOTO ASSISTبرای هرکس که می خواهد با تجهیزات زیادی عکاسی و فیلمبرداری انجام دهد یک برنامه واقعا باارزش است . این برنامه به شما می گوید که برای هر نوع  عکاسی چه تجهیزاتی ممکن است لازم داشته باشید و یک فهرست به شما می دهد،بنابراین  شما همیشه پیش از شروع کار می دانید که چه چیزی لازم دارید و هیچ چیز از قلم نمی افتد.

در همین راستا یک برنامه مفید second shooterاست. اگر می خواهید از یک مراسم عروسی عکاسی کنید و می خواهید اطمینان داشته باشید که تمام جزییات لازم ،مثل آدرس محل،زمان جشن ،اسامی ساقدوش ها،فهرست عکس های گروهی و … را دارید ، این برنامه واقعا به درد کارتان می خورد.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://darolfunun.com/?p=1553
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین

نظرات

1 نظر در مورد نمودارهای نورپردازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  1. اموزشگاه عکاسی حرفه ای وکلاس عکاسی خوب فقط اموزشگاه دارلفنون واقعااموزشگاه عکاسی تهران بهترازدارلفنون ندیدم.

    13

× سوالی دارید؟