ورود / ثبت نام
0

برنامه هایی برای یافتن موقعیت

363 بازدید
عکاسی موبایل
5/5 - (1 امتیاز)

این روزها ، بیشتر گوشی ها ویژگی جی پی اس را در خود دارند.یعنی شما می توانید دقیقا محل گرفته شدن عکس را ثبت کنید.همچنین، جب پی اس به شما عکس هایی را که دیگران در این نقطه گرفته اند نشان می دهد.

برنامه هایی نظیر The Photographers EphemerisوFoto Briskoمکان های خاصی را روی یک نقشه پیشنهاد می کنند و به شما عکس هایی را نشان میدهند که در آن حوالی گرفته شده است. این ویژگی زمانی بسیار مفید است که شما به دنبال مکانی برای عکاسی می گردید،یا در حال بازدیداز جایی هستید و می خواهید اطلاعات بیشتری درباره آن کسب کنید.

Location Recorder(اندروید) و phoFORpho(اندروید)نیزمکان دقیق عکس شما را ثبت می کنند، بنابراین اگر با یک dslrدرحال عکاسی هستیدو می خواهید مکان عکاسی را بخاطر بسپارید یا برچسب جغرافیایی به آن مکان بزنیداین برنامه ها به درد می خورند.

 

MagicHour (اندروید)The Photo raphers Ephermeris – Golden Hour Photo

به شما کمک می کنند که زمان طلوع و غروب خورشید برای مکان های مختلف را محاسبه کنید،درنتیجه می توانید در بهترین زمان ممکن برای عکاسی اقدام کنید و از نور طلایی عالی بهره ببرید.این برنامه ها حتی به شما می گویند چه زمانی خورشید در بهترین مکان است  تا از سایه ها دوری کنید.

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://darolfunun.com/?p=1560
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین

نظرات

1 نظر در مورد برنامه هایی برای یافتن موقعیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. اموزشگاه عکاسی حرفه ای وکلاس عکاسی خوب فقط اموزشگاه دارلفنون واقعااموزشگاه عکاسی تهران بهترازدارلفنون ندیدم.

    8

× ؟