آموزشگاه عکاسی دارالفنون

۳۰۰میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه به هنرجویان دارالفنون

آموزش واشتغال
وام قرض الحسنه

اعطای تسهیلات و وام قرض الحسنه به هنرجویان دوره های تخصصی مرکزآموزش های هنری وسینمایی دارالفنون .

لیست دوره های ویژه آموزشی طرح اشتغالزایی دارالفنون مشمول این طرح به شرح ذیل است:

       فناوری سینمایی وسمعی وبصری  (ویژه طرح اشتغالزایی Future Jobs)

ردیف نام دوره طول دوره شهریه مصوب سقف تسهیلات
۱ عکاسی کاربردی ۴ ماه  تومان۱/۱۸۰/۰۰۰ ۰۰۰/ ۰۰۰/ ۳ تومان
 در این رشته هنرجویان با سیستم های عکاسی سنتی و دیجیتال، اصول تئوری چاپ و رتوش عکس (سیاه و سفید و رنگی)، مبانی سیستم های چاپ دیجیتال ، شناخت فیگور در عکاسی ، اصول و مبانی نور، رنگ ،فرم ، کادربندی ، زیبایی شناسی و ابعاد تکنیکال عکاسی آشنا میشوند. اساس آموزش در این دوره بر پایه کتاب های عکاسی کاربردی و رتوش فیلم و عکس تالیف استادمحمد مهدی تدین موغاری مدرس دانشگاه و مدیر مسئول آموزشگاه سینمایی دارالفنون می باشد و مهارت های سه گانه عکاسی کاربردی، مبانی نورپردازی مقدماتی و مبانی ویرایش و رتوش عکس بوسیله نرم افزار AdobePhotoshop   آموزش داده خواهد شد.
۲ عکاسی و تصویربرداری کاربردی ۴ ماه ۱/۶۸۰/۰۰۰ تومان ۳/۰۰۰/۰۰۰ تومان
   اساس آموزش در این دوره بر پایه کتاب آشنایی با عکاسی تالیف استاد محمد مهدی تدین موغاری مدرس دانشگاه و مدیر مسئول آموزشگاه سینمایی دارالفنون می باشد و مهارت های چهارگانه عکاسی کاربردی ، نورپردازی، ویرایش و ترمیم عکس بوسیله نرم‌افزار   AdobePhotoshop  و تصویربرداری به صورت عملی راخواهند آموخت. گذراندن این دوره به اشخاصی که قصد اشتغال درحرفه عکاسی و تصویربرداری ازمجالس ومراسم رادارند توصیه می شود. از مهمترین مزایای این دوره فراگیری همزمان دو رشته عکاسی وتصویربرداری با شهریه ی مناسب می باشد./ آشنایی با عکاسی ، اصول مبانی نورپردازی ، اصول ومبانی تصویربرداری ویدئویی ، فتوشاپ کاربردی (جهت رتوش و ویرایش عکس )
۳ تدوین کاربردی ۴ ماه ۱/۱۸۰/۰۰۰ تومان ۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان
  هنرجویان در این رشته ضمن آشنایی با روش های کپچر حرفه ای و نیمه حرفه ای، آموزش میکس و تدوین به وسیله نرم افزار های Adobe Premiere- Edius  را فرا گرفته و با شیوه های اجرای تروکاژ، اسپشیال افکت و استفاده از فیلترها آشنا شده و طریقه ساخت سینک صدا و تصویر با یک ضرب آهنگ یا موسیقی خاص را نیز خواهند آموخت. از کاربرد های شغلی این رشته میتوان به اشتغال در شرکت های فیلمسازی، شبکه های تلویزیون، تولید محتوا جهت کانال های اینترنتی و شرکت های تبلیغاتی، استدیو های تدوین فیلم و واحد های صنفی عکاسی و فیلمبرداری اشاره کرد.

۴

ساخت نقاشی های متحرک(انیمیشن ۲بعدی)

۵ ماه

۲/۶۰۰/۰۰۰ تومان

۳/۰۰۰/۰۰۰ تومان

   دوره انیمیشن شامل طراحی دستی وکامپیوتری زیرنظراستاد هرمزحقیقی فوق لیسانس انیمیشن ازآمریکا و از بنیانگذاران انیمیشن در ایران با همکاری سایرمدرسین نرم افزارهای دوبعدی برگزار میشود.اصول و مبانی تئوری و عملی طراحی و حرکت کارکتردرانیمیشن و نرم افزارهایی چون Adobe Photoshopcc/Adobe Premiere Pro/Adobe Flash Professional آموزش داده می شوند.

۱   آموزش ساخت مدلهای دو بعدی اجسام و کاراکترهای انسانی و حیوانی به صورت فانتزی و رئال Modeling /

۲   اموزش الگو دادن به اجسام و کاراکترهای برای بافتدهی (رنگ آمیزی)    Texturing + UV

۳   آموزش متحرک سازی کاراکترها و اشیای موجود در صحنه (جانبخشی) Animating + Rig

۴   آموزش ساخت سیالات همچون آب ، باران، باد، برف و ….       Dynamin

۵   آموزش نورپردازی صحنه و خروجی گرفتن بصورت فیلم یا تکفریم (عکس)           Rendering + LighTing

۶   آموزش کامپیوتر یا ترکیب صحنه ها که بااستفاده از نرم افزارهای ویرایش و تدوین فیلم صورت میگیرد. Compositing

۵ عکاسی حرفه ای
۶ ماه ۳/۶۸۰/۰۰۰تومان ۱۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان
هنرجویان با عکاسی سنتی و دیجیتال، اصول تئوری چاپ و رتوش عکس ، سیستم های چاپ دیجیتال،شناخت انواع لنزها وقواعد پایه عکاسی،اصول و مبانی نور،رنگ،کمپوزیسیون، فرم،کادربندی،زیبایی شناسی و ابعاد تکنیکال عکاسی آشنامی شوند.
هنر جویان علاوه بر دانش تئوریک به تجربه عملی و تکنیکی سبک های مختلف عکاسی پرداخته و با مبانی واصول عکاسی طبیعت،تبلیغاتی،ماکروگرافی،پرتره،اجتماعی،فتوژورنالیسم تکنیک های عکاسی درشب  congelación / Mvbylasyvn /OpenFlash/ Light Painting /HDR وعکاسی پانوراما آشنا شده ومهارت های سه گانه عکاسی کاربردی ،مبانی نورپردازی مقدماتی و مبانی ویرایش و رتوش عکس بوسیله نرم افزارAdobe Photoshop  را به صورت کاملا کاربردی خواهندآموخت، پس از آن با گذراندن آموزش های تکمیلی با طراحی آلبوم دیجیتال و تکنیک های خلاقانه  Photo manipulation و نورپردازی پرتره،مدلینگ و تبلیغات آشنا شده ومهارت های حرفه ای  رابه صورت عملی تجربه می نمایند.
۶ تدوین حرفه ای
۴ ماه ۱/۹۸۰/۰۰۰ تومان تومان ۵/۰۰۰/۰۰۰
هنرجویان پس از آشنایی با نرم افزار افتر افکت قادر خواهند بود توانایی خود را در این زمینه بالا ببرند. هدف ارتقاء مهارت نیروی انسانی متخصص در زمینه جلوه های ویژه رایانه ای(اسپشیال افکت) جهت تدوین و میکس رایانه ای طراحی شده، هنرجویان پس از گذراندن این دورهآموزشی با مبانی، اصول و تکنیک های خلق جلوه های ویژه بوسیله نرم افزار After Effects آشناشده و توانایی ساخت تصاویر مهیج و استفاده از تروکاژ ( حقه های تصویری ) برف، باران، طوفان، انفجار،طراحی و ساخت تیتراژ متحرک را خواهند داشت.
کاربرد شغلی : اشتغال در شرکت های فیلمسازی ،شبکه های تلویزیون ،تولید محتوا جهت کانال های اینترنتی وشرکت های تبلیغاتی ،استدیوهای تدوین فیلم و واحد های صنفی عکاسی و فیلمبرداری.

۷

عکاسی حرفه ای تصویربرداری ۷ماه

۴/۱۸۰/۰۰۰تومان

۱۵/۰۰۰/۰۰۰تومان

۸  

دوره آموزشی plast

       (عکاسی تصویربرداری کاربردی  

                   +تدوین حرفه ای)

۸ماه ۳/۱۶۰/۰۰۰تومان ۲۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان

۹

دوره آموزشی plast2

     (عکاسیحرفه ای+تصویربرداری+تدوین  حرفه ای)

۱۱ماه ۶/۱۶۰/۰۰۰تومان ۳۰/۰۰۰/۰۰۰تومان

     فناوری اطلاعات  (ویژه طرح اشتغالزایی Future Jobs)

ردیف

نام دوره

طول دوره

شهریه مصوب

سقف تسهیلات

۱۰

راه اندازی و مدیریت وب سایت تحت (wordpres) ۳ ماه ۱/۱۸۰/۰۰۰ تومان ۳/۰۰۰/۰۰۰ تومان
 طراحی و ایجاد صفحات وب سایت ها از ضروریات عصر حاضر است . تقریبا هیچ کسب و کاری در دنیای امروز بدون داشتن

وب سایت و صفحات مجازی موفق نخواهد بود ،بسیاری از کسب و کارهای سنتی با تغییر تکنولوژی به سمت کسب و کارهای مبتنی بر وب رفته اند. به طوری که امروزه بسیاری از فروشگاه های موفق کالا و خدمات مانند دیجیکالا ، شیپور ، دیوار و هزاران کسب و کار پر رونق فقط در عرصه مجازی حضور دارند و فاقد فضای فیزیکی یا فروشگاه حضوری هستند. به علت افزایش و ازیاد روز افزون

وب سایت ها بسیاری از شرکت ها و کسب و کار های کوچک که قبلا سایت خود را راه اندازی کرده اند نیز دانش لازم جهت بارگذاری مطالب جدید بر روی وب سایت خود را ندارند و مجبورند مدیریت و نگهداری وب سایت خود را به شرکت ها یا افرادی که در این خصوص تخصص دارند بسپارند . در این دوره تخصص های کاربردی جهت راه اندازی و مدیریت وب سایت (wordpres)  به مهارت آموزان آموزش داده میشود .

 آنچه در این دوره فرا خواهند گرفت :

آشنایی با دامنه های اینترنتی(نحوه ثبت دامنه های اینترنتی/با پسوند ایرانی یا بین المللی) شناخت هاست اینترنتی نسبت به تهیه یک

هاست مناسب برای سایت خود اقدام نماید و اتصال دامنه اینترنتی رابا هاست تهیه شده برقرار نماید/محتوی وردپرس را روی سایت خود بارگزاری و نصب نماید/نحوه نصب محتوای وردپرس روی هاست/نحوه نصب محتوای وردپرس روی هاست/آشنایی با قالب های وردپرس/آشنایی با ایجاد برگه یا صفحات/آشنایی با ایجاد پست یا نوشته/آشنایی با افزونه های وردپرس/ایجاد ایمیل های شخصی/  در نهایت مهارت آموز پس از پایان دوره توانایی طراحی وب سایت جهت مشاغل مختلف وکسب وکارهای مختلف از قبیل فروشگاه اینترنتی /آموزشگاه /مراکز علمی فرهنگی هنری /اصناف ومشاغل مختلف و…را خواهد داشت

۱۱

 

مدیریت ، طراحی وتولید محتوا جهت

    (شبکه های اجتماعی واینستاگرام- Social Marketing )

۵ ماه

۲/۶۰۰/۰۰۰ تومان

۳/۰۰۰/۰۰۰تومان

 سوشیال مارکتینگ بیشتر بر ایجاد محتوا استوار است که باید به اشتراک گذاشته شود. هرچه میزان ترافیک و اشتراک گذاری بالاتر برود میزان اعتبار کسب و کار های امروزی بالاتر خواهد رفت. ابدلیل اینکه این ابزارها به راحتی در دسترس همگان است، تکرار و پرورش نام تجاری کسب و کار ها ی جدید در این بستر یکی از اصول بازاریابی است.علاوه بر اینکه این سبک، ارزان قیمت است به تشکیل کمپین های بازاریابی کسب و کارها کمک می کند و افراد ناآگاهانه به تبلیغ رایگان یک تجارت  می پردازند و آن را گسترش می دهند، لذا شرکتها مبادرت به اخذ قرارداد با اشخاص ویا شرکتها  برای مدیریت  شبکه های اجتماعی خود مانند تلگرام واینستاگرام می نمایند.  مهارتهای یک کانال گردان حرفه ای بر چهارمحورمهارت استوار است .۱- جستجوی هوشمند در وب/ ۲- محتواسازی برمبنای نیاز یا علاقه  مخاطبین/ ۳-گرافیکی نمودن مطالب نوشتاری ۴-تدوین هوشمندانه محتوای متحرک/در این دوره اصول سو شیال مارکتینک و نرم افزارهای مورد نیاز جهت تولید محتوا آموزش داده میشود .

Web Searching+Adobe Photoshopcc+Adobe Premiere Pro+Adobe Flash Professional

   فناوری هنر های دیجیتال  (ویژه طرح اشتغالزایی Future Jobs)
ردیف نام دوره طول دوره شهریه مصوب سقف تسهیلات
۱۲

تصویرسازی کتاب کودک

(دستی و کامپیوتری)

۵ ماه ۲/۱۰۰/۰۰۰ تومان ۳/۰۰۰/۰۰۰تومان
 هنر تصویرسازی یکی از مهمترین مشاغلی است که بدون آن تولید و عرضه کتاب های مصور و علی الخصوص کودک مقدور نخواهد بود .علاوه بر دانش نرم افزار ی به اطلاعات و مهارت های پایه از مبانی هنر های تجسمی تا مبانی و اصول تصویرسازی عملی در این دوره آموزش داده میشود .آشنایی با اصول تصویرسازی کتاب کودک همزمان با آموزش هدفمند نرم افزار های مرتبط در این دوره هنرجو را قادر می سازد تا در طول دوره آموزشی توانایی تصویرسازی یک کتاب کودک را پیدا کند .

نرم افزار های این دوره شامل :  Adobe Photoshopcc،CorelDraw،اصول و مبانی هنر های تجسمی و تصویرسازی دستی/  اساتید دوره مربوطه : استاد هرمز حقیقی از اساتید شاخص کشور و استاد مهدی اشرفی

۱۳ طراحی و صفحه بندی کتب و نشریات (الکترونیکی وکاغذیE-paper) ۳ ماه ۱/۱۸۰/۰۰۰ تومان ۳/۰۰۰/۰۰۰ تومان
 امروزه کتب ونشریات متعددی در قالبهای کاغذی والکترونیکی تولید میشود که صفحه بندی وصفحه آرایی مهمترین رکن در انجام آن محسوب میگردد./اصول صفحه بندی دیجیتال مبتنی برتسلط کامل به اصول صفحه بندی وصفحه آرایی بااستفاده از دو نرم افزارورد وایندیزاین است .

نرم‌افزار InDesign قدرتمندترین پلتفرم برای طراحی صفحات کتاب و سایر نشریات است و با ارتقای قابلیتهای لازم برای صفحه آرایی و هرآنچه که یک ناشر کتاب به آن  نیازمند است به سرعت محبوب ناظران چاپ و صفحه آرایان شد. قابلیتهای این نرم‌افزار به ویژه در استانداردسازی خروجی‌های چاپ آفست برای بسیاری از ناشران ایرانی پوشیده است و هنوز از نرم‌افزارهایی همچون MS Word در زمینه صفحه آرایی استفاده می‌شود ، Vector Base بودن  استاندارد  خروجی و همچنین مدیریت قابل توجه مرکب چاپی و جلوگیری از خطاهای پر هزینه احتمالی ازمحاسن تسلط بردانش ونرم افزارهای صفحه بندی است.در پایان این کلاس هنرجو می‌تواند با توجه به نوع پروژه شیوه تهیه سند را بررسی و بهترین گزینه خروجی را انتخاب نماید. همچنین می تواند انواع نشریات از قبیل کتاب ، مجله ، روزنامه ، بروشور و کاتالوگ را طراحی و در قالبEPUB ، خروجی آفست یا دیجیتال تهیه نماید. با توجه به حرفه چاپ و نشر ، و با اتکا به نشر رومیزی (Desktop Publishing) نحوه کار با این نرم‌افزار را آموزش دهد.

۱۴

طراحی گرافیک

(بوسیله نرم افزار)

۳ ماه ۱/۶۸۰/۰۰۰ تومان ۳/۰۰۰/۰۰۰تومان
 دراین دوره با اتکاء برمبانی هنر های تجسمی وتسلط برنرم افزار های گرافیکی  ( coreldraw – iliustaor وAdobe Photoshop )توانایی طراحی کاتالوگ ،سربرگ،بروشور،پوسترراخواهندداشت./کاربردشغلی : اشتغال درواحدگرافیک وتبلیغات شرکتها،دفاترتبلیغاتی،چاپخانه ها و… میباشد.

قابلیت‌های کلیدی نرم‌افزار Illustrator

طراحی آثار وکتور در همه زمینه‌ها با ابزار  Essential Vector Tool

پیاده سازی سریع تر و آسانتر ایدهای طراحی در محیطی با ابزار بسیار قوی و متنوع/ آماده سازی گرافیک وکتور برای نرم‌افزار فلش/افزایش کارایی ابزار طراحی/ پلت کنترل رنگ بسیار پیشرفته/پاک نمودن سریع و راحت نقاط دلخواه (نسبت به نسخه‌های قبلی) با ابزار پاکن که کارایی آن مانند کارایی ابزار پاکن فتوشاپ می‌باشد.

ابزار برش یا همان crop tool جهت برش منطقه‌ای خاص از طراحی جهت گرفتن خروجی یا برای چاپ قابلیت گروه بندی عناصر و آبجکت‌های طراحی جهت ویرایش سریع و راحت آنها

  • امکان تایپوگرافی سریع به خاطر وجود بیش از ۱۰۰ فونت open type و paragraph and character styles
  • ابزار طراحی گرافیکی برای تلفن همراه Adobe Device Central CS6
  • امکان گرفتن خروجی استاندارد جهت استفاده بروی وب
  • قابلیت گرفتن خروجی pdf با ابزار جدید این نرم‌افزار
  • ابزاری جهت تولید motion graphics و visual effects
  • قابلیت ساخت symbolهای گرافیکی جهت نرم‌افزار فلش
  • قابلیت‌های کلیدی نرم‌افزارCorelDRAW Graphics Suite :

نرم‌افزاری کاملاً حرفه‌ای برای طراحی گرافیکی است. شما با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید وکتور را طراحی کنید یا به صورت کاملا حرفه ای صفحه بندی را انجام دهید. طراحی چند بعدی و ابزاری مسیریابی این نرم‌افزار برای طراحی بسیار کارآمد هستند. قابلیت‌های ویرایش عکس این نرم‌افزار و ابزار طراحی وبسایت آن در نوع خود بی نظیر می‌باشند. با استفاده از CorelDRAW Graphics Suite و امکانات منحصر به فرد آن برای ویرایش تصاویر و کار با فونت‌ها، ابزار حرفه‌ای طراحی گرافیکی و طراحی سایت آن می‌توانید خلاقیت خود را درزمینهٔ طراحی افزایش دهید.

  • ادوب فوتوشاپ (به انگلیسی Photoshop، به معنی کارگاه عکس) یک پردازشگر گرافیکی است که بدست شرکت ادوبی گسترش یافته و برای ایجاد، ترکیب، ویرایش، بازسازی و یا دگرگونی عکس‌ها و نگاره‌ها بکار می‌رود. نرم افزار فتوشاپ از دسته نرم افزارهای Image Editor می باشد، به این معنا که به کمک این نرم افزار می توان بر روی تصاویر ویرایش نمود و حتی تصاویری در درون این نرم افزار خلق نمود.همه کسانی که با گرافیک کامپیوتری سرو کار دارند، به نوعی محتاج این نرم افزار هستند. فتوشاپ ابزاری ست برای همه کسانی که در کامپیوتر با گرافیک ثابت و حتی متحرک سرو کار دارند. گرافیست ها، ناشرین کتب و مجلات، چاپخانه ها، شرکت های تبلیعاتی، طراحان سایت، عکاس ها، نقاشان هنری، طراحان نرم افزارها، انیمیشن سازها و …. به فتوشاپ احتیاج دارند. فتوشاپ در عصر تکنولوژی امروز یک نرم افزار حساب نمی شود بلکه یک صنعت به شمار می آید. نرم افزار Adobe Photoshop محبوب ترین برنامه برای ایجاد و اصلاح تصاویر است و همچنین یکی از محصولات با ارزش شرکت Adobe می باشد.

این نرم افزار اجازه می دهد تا کاربران تصویر خود را به راحتی دستکاری، برش و تغییر اندازه دهند. این نرم افزاربیشتر در میان عکاسان و طراحان گرافیک حرفه ای محبوب است. اگر چه فتوشاپ برای ویرایش عکس ها و پرینت طراحی شده، اما فتوشاپ به طور فزاینده ای برای تولید عکس مخصوص وب استفاده می شود. فتوشاپ همچنین ارتباط قوی با دیگر نرم افزار های Adobe برای ویرایش، ساخت انیمیشن و CD های آموزشی دارد. فایل ها در فرمت اختصاصی فتوشاپ (PSD) می تواند به Image Read ،Illustrator  Premiere ،After Effects و Encore DVD منتقل سود و بالعکس، از آنها به فتوشاپ منتقل شود .

۱۵ طراحی تصاویر متحرک فلش و تولید gif ۳ ماه ۱/۱۸۰/۰۰۰تومان ۳/۰۰۰/۰۰۰تومان
نرم افزار Flash Professional یکی از بهترین و محبوب ترین نرم افزارها برای ساخت انیمیشن های کارتونی دو بعدی، بازی های آنلاین، و بنرهای تبلیغاتی اینترنتی است.به همین دلیل هم هست که امروزه هر سایت اینترنتی را که باز کنید حداقل چند انیمیشن Flash در آن خواهید دید. از منو های سایت گرفته تا بنرهای تبلیغاتی. همچنین بیش از ۹۰ درصد بازی های آنلاین توسط Flash ساخته میشوند..مهم ترین ویژگی انیمیشن های فلش، استفاده از تصاویر برداری (Vector) میباشد. به همین دلیل حجم فایل های فلش نسبت به سایر فرمت های تصویری بسیار کمتر است. امکان کد نویسی آسان به زبان Action Script برای کنترل اشیا و تصاویر در انیمیشن، از دیگر قابلیت های منحصر به فرد فلش میباشد.
۱۶ طراحی مالتی مدیا ۵ ماه ۲/۰۵۰/۰۰۰تومان ۳/۰۰۰/۰۰۰تومان

      هنر های تجسمی و تزئینی (ویژه طرح اشتغالزایی Future Jobs)

ردیف نام دوره طول دوره شهریه مصوب سقف تسهیلات
۱۷
کارگاه گریم کودک

(نقاشی روی چهره)

۱ ماه ۴۰۰/۰۰۰ تومان ۱/۰۰۰/۰۰۰ تومان
 گریم کودک یا نقاشی روی صورت از مواردی است که برای جشن تولد کودک، مهمانی ها و یا در جشن فارغ التحصیلی دانش آموزان در مدارس و مهدکودک ها در نظر گرفته می شود./گریم فانتزی کودک علاوه بر زیبایی کودک در جشن، ثبت لحضاتی به یادماندنی را در تقویم خاطرات رقم خواهدزد،امروزه شرکتها ،موسسات واصناف مختلف درجشنواره ها وبرنامه های مناسبتی نیز شخصی را برای گریم کودکان دعوت میکنند این حرفه علیرغم اینکه هزینه بسیار اندکی دارد اما به نسبت در آمد بسیارخوبی دارد.

گریم کودک هنری تخصصی است که نیاز به دانستن فنون خاص خود را دارد و صرفا دانستن هنر نقاشی یا گریم نیاز شما را در این هنر برآورده نخواهد ساخت .

آنچه در این دوره آموزش داده میشود: آشنایی با ابزار و مواد مصرفی/آشناسایی اصول بکارگیری ابزار و مواد مصرفی/آشنایی با انواع طرح ها /شناسایی اصول انجام انواع طرح ها بروی صورت آشنایی با نکات ایمنی هنگام کار/شناسایی اصول رعایت نکات ایمنی هنگام کار/آشنایی با نحوه پاک کردن مواد مصرفی/شناسایی اصول نحوه پاک کردن مواد مصر

تجهیزات مورد نیاز:

قلمو در سایزهای مختلف سرگرد و سر تخت./ ابر ارایشی ب تعداد رنگها /،رنگهای گریم و مخصوص کودک(پنلی و خشک بدون چربی باشد)/ دستمال کاغذی،/ در صورت توان خرید کله ی مانکن یا برگه های کاغذی برای تمرین/  کاربرد زیاد در مجالس مختلف ،تولد ها و.

۱۸ کارگاه معرق کاشی ۲ ماه ۸۰۰/۰۰۰ تومان ۱/۰۰۰/۰۰۰تومان
کاشی کاری معرق یکی از انواع کاشی کاری است و می توان گفت که زیباترین و در عین حال استادانه ترین نوع آن نیز می باشد. کاشی کاری معرق عبارت است از تراشیدن قطعه های کاشی بر حسب نقش ها و رنگ های مختلف و سپس چیدن آنها در کنار یکدیگر و در نهایت یک پارچه سازی و نصب کاشی در محل مورد نظر. مراحل مختلف کاشی کاری معرق به ترتیب زیر می باشد.

مورد استفاده ؛تابلو ،ظروف،آینه کاری ،استفاده در چهار پایه و…به عنوان تزیین

مواد اولیه کاشی حمام ۲\۲ سانتی متر  در رنگهای متفاوت

انبر کاشی در قیمتهای مختلف/  چسب چوب بی رنگ/  دوغ اب،چوب سه لایی برای زیر کار/رنگهای پودری متناسب با سلیقه و نمونه کارها

۱۹ کار گاه نقاشی روی پارچه ۲ ماه ۸۰۰/۰۰۰ تومان ۱/۰۰۰/۰۰۰تومان
   این کلاس با آموزش نقاشی روی پارچه با طرح های مختلف و جذاب شروع میشود، نقاشی روی پارچه در ایران از قدمت بالایی برخورداراست ، که می توانید از این کار درآمدزایی داشته باشید،

طراحی،نقاشی و چاپ روی تیشرت، مانتو ، کفش و … یکی از پرطرفدارترین هنرهای این حرفه است. برای طراحی روی پارچه طرح و نقشی که دوست دارید انتخاب می کنید، شما میتوانید طرح مورد نظرتون را با دست بکشید یا اگه از طرح خاصی تو اینترنت خوشتون اومده، پرینت بگیرید و ان را روی لباستان منتقل کنید.

موارد استفاده؛ تابلوهای نقاشی پارچه ای،نقاشی روی کیف و کفش پارچه ای و چرم،روسری ،شال ،مانتو و رومیزی و…

ابزار :

قلمو سر گرد و سر تخت در سایزهای مختلف،پالت و قطره چکان ،ظرف اب،پارچه الیاف مصنوعی / رنگهای پارچه(در صورت هزینه بربودن رنگهای اکرلیک و چسب دی ام ۵،سوزن ته گرد ،کاربن.

۲۰ کارگاه ساخت عروسک های نمدی ۲ ماه ۸۰۰/۰۰۰ تومان ۱/۰۰۰/۰۰۰تومان
 موارد استفاده: گیفت های مختلف مثل گیفت های تولد ،عقد ،گیفت عروسی و …انواع جا کیلیدی،کیف و…

مواد اولیه:

انواع پارچه های نمد، چشم عروسک ، سیخ چوبی کبابی، حلقه جاکیلیدی، سوزن و نخ عمامه ای همه رنگ، قیچی ./ در صورت اموزش حرفه ای از الیاف پشم و سوزن آن که به هنر کچه نیز شهرت دارد و بصورت ترکیبی می توان درست کرد البته هزینه ان چند برابر میشود ونیاز به الیاف پشم ، سوزن مخصوص، پارچه زیر کار و کارگاه نیز دارد.

    سایر دوره های کاربردی (ویژه طرح اشتغالزایی Future Jobs)

ردیف نام دوره طول دوره شهریه مصوب شهریه جهت مرکز خدمات
۲۱ مترجمی زبان انگلیسی مکتوب
۵ ماه ۱/۹۸۰/۰۰۰
۱/۰۰۰/۰۰۰
 روند رو به افزایش کار آفرینی و توسعه بنگاه های کوچک و متوسط از یک سو و لزوم استفاده از اینترنت و افزایش مرادوات تجاری و بازرگانی به خصوص در بخش تجارت الکترونیک از سوی دیگر و همینطور رونق کسب و کار اینترنتی موجب افزایش تقاضا برای انجام خدمات ترجمه گردیده است. به طوری که در اختیار داشتن یک نفر مترجم برای ترجمه سریع و غیر رسمی متون مورد نیاز بنگاه ها و موسسات ، ملموس است. از آنجایی که سپردن ترجمه به مترجمین رسمی دارای مشکلات خاصی به دلیل تراکم کار آنان است و زمان برای بنگاه های اقتصادی از اهمیت خاصی برخوردار است بسیاری از بنگاه ها علاقمندند تا کار های ترجمه خود را به مترجمین غیر رسمی بسپارند و اغلب آنان نیز مایلند که این کار به صورت پیمانکاری یا موردی صورت گیرد زیرا به لحاظ اقتصادی به نفع بنگاه است.

 

۱۳۹۷-۱۲-۲۳

۰ پاسخ در "۳۰۰میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه به هنرجویان دارالفنون"

ارسال یک پیغام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X