ورود / ثبت نام
0

مراسم افتتاحیه هشتمین دوره مسابقات و نمایشگاه های مردمی تجسم بصیرت

493 بازدید
آموزشگاه عکاسی
5/5 - (1 امتیاز)

مراسم افتتاحیه هشتمین دوره مسابقات ونمایشگاه های مردمی تجسم بصیرت در ساعت ۱۱ صبح روز شنبه نهم دی ماه ۱۳۹۶ در نگارخانه تهران اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران گشایش یافت .
محمد مهدی تدین دبیر برگزاری نمایشگاه ها و مسابقات مردمی تجسم بصیرت از برگزاری همزمان این رویداد فرهنگی و هنری در سایر نگارخانه ها و مراکز فرهنگی و هنری خبر داد.
به گفته تدین با توجه به استقبال هنرمندان از این جشنواره آثار متعدد تجسمی شامل عکس ،گرافیک ،نقاشی و خط و همچنین فیلم های کوتاه، انیمیشن و کلیپ های  متعددی در موضوعات جشنواره به دبیرخانه واصل گردیده  که مراسم اختتامیه ومعرفی آثار برگزیده در ۱۸ بهمن ماه سال جاری خواهد بود .
تدین از حمایت های اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهر تهران در طول ادوار برگزاری این مسابقات ونمایشگاه ها قدردانی کزد.
وی هدف از برگزاری این مسابقات را کشف استعدادهای هنری و حرکت در راستای اهداف محتوایی روز ملی ۹ دی که همانا وحدت و بصیرت ملی است دانست.
در ادامه این مراسم دو گروه از گویندگان به اجرای برنامه های متناسب با اهداف برنامه پرداختند.
سپس دکتر مهرشاد کاظمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران با توصیف اهمیت توجه به این روز به عنوان میثاق وحدت ملت ایران تحت زعامت مقام معظم رهبری به تبیین اهداف دشمن و لزوم پرهیز از تفرقه  پرداخت و از دست اندرکاران برگزاری این مراسم تجلیل کرد .
کاظمی با مهم دانستن نقش هنرمندان  در تبیین اهداف انقلاب اسلامی ،ارائه مفاهیم در قالب هنر را از زیباترین جلوه های ارائه مطلب توصیف نمود.
در ادامه این برنامه از فعالان فرهنگی و دست اندرکاران این برنامه تقدیر شد .

 

 

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://darolfunun.com/?p=1675
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین

نظرات

0 نظر در مورد مراسم افتتاحیه هشتمین دوره مسابقات و نمایشگاه های مردمی تجسم بصیرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

× سوالی دارید؟