ورود / ثبت نام
0

کلاس عکاسی کاربردی دارالفنون 66573000

3574 بازدید
آموزشگاه عکاسی معتبر
5/5 - (1 امتیاز)

کلاس عکاسی کاربردی

کلاس عکاسی کاربردی در آموزشگاه عکاسی دارالفنون این فرصت را برای علاقه مندان حوزه عکاسی به وجود آورده که با شرکت در کلاس عکاسی کاربردی، مهارت های لازم برای عکاسی را فراگرفته و با تکنیک های مختلف عکاسی آشنا شوند. این دوره برای افرادی طراحی شده است که به یادگیری عکاسی برای افزایش توانمندی های خود در زمینه عکاسی می اندیشند و دوست دارند عکس های زیبا و هنرمندانه ای ثبت کنند. البته اگر علاقمند به عکاسی حرفه ای نیز هستید، نگران نباشید  کلاس عکاسی حرفه ای در آموزشگاه عکاسی دارالفنون به این منظور طراحی شده است و  شما را به یک عکاس حرفه ای تبدیل می کند.

کلاس عکاسی دارالفنون

کلاس عکاسی دارالفنون

دوره  عکاسی کاربردی شامل 23 جلسه ۱/۵ ساعته

 • ۱۲جلسه آشنایی باعکاسی
 • ۳ جلسه نورپردازی
 • ۶ جلسه فتوشاپ
 • ۲ جلسه شرکت در برنامه های نقد وتحلیل عکس 

برای اطلاع از شهریه و روزهای تشکیل کلاس اینجا  کلیک کنید

آنچه در  کلاس عکاسی کاربردی می آموزید

اساس آموزش در این دوره بر پایه کتاب های عکاسی کاربردی و رتوش فیلم و عکس تالیف استادمحمد مهدی تدین موغاری مدرس دانشگاه و مدیر مسئول آموزشگاه سینمایی دارالفنون می باشد و مهارت های سه گانه عکاسی کاربردی،مبانی نورپردازی مقدماتی ومبانی ویرایش و رتوش عکس بوسیله نرم افزار Adobe Photoshop آموزش داده خواهد شد.

 

عکاسی کاربردی

کتاب عکاسی کاربردی

این دوره چه پیش نیازهایی دارد؟

این دوره نیاز به هیچ پیش نیاز قبلی ای نداشته و آموزش از پایه آغاز میگردد.

آیا تهیه دوربین از اولین جلسه کلاس الزامی است؟

شاید برخی از شرکت کنندگان این دوره ،سوال کنند که آیا تهیه دوربین از اولین جلسه کلاس الزامی است؟

این دوره شامل ۲۳ جلسه یک ساعت و نیم می باشد که چهار جلسه اولیه آن شامل مباحث تئوری براساس کتاب آشنایی با عکاسی تالیف مدرس دوره است وهمچنین اطلاعات ومشاوره کامل جهت تهیه دوربین مناسب،بعداز این جلسات برمبنای نیاز و بودجه هنرجویان ارائه می شود.
از جلسه پنجم هنرجویان واردمباحث کاملا عملی شده وداشتن دوربین الزامی است.
بنابراین اگرقصد ثبت نام دارید و هنوز دوربین تهیه نکرده اید،دست نگه دارید تا با آگاهی بیشتر،دوربین مورد نظرتان را خریداری کنید.

با روش کار ما آشنا شوید؟

 • به شما یادمی دهیم ،توضیح نمی دهیم.
 • دارالفنون برای حرفه ای شدن است.
 •  با شما کمی سخت می گیریم.
 •  همه چیز را عملی جلو می بریم
آموزشگاه عکاسی دارالفنون اسلایدر

آموزشگاه عکاسی دارالفنون

سرفصل  کلاس عکاسی کاربردی :

 • شناخت انواع لنزها وقواعد پایه عکاسی کاربردی
 • اصول و مبانی نور
 • کمپوزیسیون
 • کادربندی
 • زیبایی شناسی و ابعاد تکنیکال عکاسی کاربردی
 • آموزش شش تکنیک مهم عکاسی کاربردی :
 • movilacioncongelación Light Painting
 • OpenFlashعکاسی پانوراماHDR
 • تجربه عملی و تکنیکی سبک های مختلف عکاسی کاربردی
 • مبانی و اصول عکاسی طبیعت
 • ماکروگرافی
 • پرتره
 • فتوژورنالیسم (خبری)
 • تبلیغاتی
 • اجتماعی
 • تکنیک های عکاسی درشب
 • اصول تئوری چاپ و رتوش عکس

کلاس عکاسی دارالفنون چه تفاوتی دارد؟

فکر می کنم یک جمله کافی باشد،ما متخصص آموزش عکاسی هستیم،برای سرفصل های آموزشی خود کتاب تالیف کرده ایم ومدرس دوره مولف کتب آموزشی عکاسی کاربردی است.

مجهزترین مرکز آموزش عکاسی که برگزار کننده چندین جشنواره مهم عکاسی،نمایشگاه حرفه ای ،گالری هنرجویی،کارگاه های آموزشی تخصصی وتورهای عکاسی است و تا پایان سال ۱۳۹۵ تعداد ۲۱۱ نفرازفارغ التحصیلانش موفق به تاسیس واحد صنفی عکاسی و اخذ جواز کسب شده اندوتعداد ده نفراز ازفارغ التحصیلان نیز به عنوان مدرس عکاسی به صورت آزاد و در آموزشگاه ها مشغول به تدریس می باشند.

شاید این سوال برای بسیاری پیش آید که چرا فارغ التحصیلان آموزشگاه سینمایی دارالفنون از توانمندترین افراد شاغل در رشته های مرتبط هستند؟

پاسخ به این سوال در دوازده مزیت آموزشی دارالفنون نسبت به سایر مراکز آموزشی نهفته است، به طوری که می توان گفت این مرکز راه را برای یاد نگرفتن بسته است. اگر کسی در دارالفنون قصد یادگیری داشته باشد تمام جوانب آموزشی برای یادگیری و روزآمد بودن اطلاعات وی لحاظ گردیده است.

 لینک گوشه ای از فعالیتهای دارالفنون درپانزدهمین  نمایشگاه بین المللی وتخصصی هنر عکاسی ودوربین دیجیتال و کارگاه های آموزشی

مزیت آموزشی کلاس عکاسی کاربردی

مزیت های آموزشی وتسهیلات ویژه برای هنرجویان کلاس عکاسی کاربردی دارالفنون به شرح ذیل است.

۱-آموزش گروهی با اساتیدمجرب و استفاده از تجهیزات و تکنولوژی آموزشی مناسب:

یکی از نقاط قوت آموزش دراین مرکز تمرکز بر آموزش های گروهی است، ضمن دارا بودن مجهزترین تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی و بهره مندی از اساتید مجرب و صاحب نام، امکان تبادل تجربیات هنرجویان و به اشتراک گذاری خلاقیت های فردی آنها افزایش می یابد. همچنین شهریه دوره های گروهی بسیار ارزان تر از دوره های نیمه گروهی و خصوصی است و هنرجویان هزینه ای را که باید صرف پرداخت شهریه آموزشی بیشتر کنند به خرید تجهیزات و ابزارکار اختصاص می دهند.

۲-کلاس رفع اشکال خصوصی: ( رایگان)

چنانچه هنرجویان پس از پایان کلاس، مطالب مرتبط با موضوع درس را متوجه نشده باشند می توانند در طول هفته با استاد خود در آموزشگاه به صورت خصوصی ملاقات و ضمن برگزاری جلسه رفع اشکال رایگان، با دریافت رهنمودهای آموزشی مشکلات آموزشی خود را رفع کنند.

۳-امکان تجدید دوره آموزشی: (رایگان)

چنانچه هنرجویی به هر دلیل اشراف مناسبی نسبت به آموزه های خود در کلاس نداشته و نیاز به تجدید دوره آموزشی احساس کند، می تواند با درخواست تجدید دوره رایگان، در دوره آموزشی بعد مجددا شرکت کند.

۴- برگزاری کارگاه های آموزشی: (رایگان)

آموزشگاه دارالفنون به طور مستمر کارگاه های آموزشی و ارتقای مهارت رایگان برای هنر جویان خود برگزار می کند.

۵- عضویت در کلوپ دارالفنون: (رایگان)

هنرجویان پس از فارغ التحصیلی به عضویت کلوپ دارالفنون درمی آیند و از مشاوره های تخصصی و حمایت های متعدد مرکز برخوردار خواهند شد.

۶- امکان استفاده از تجربیات سایر اساتید:

هیات علمی دارالفنون متشکل از اساتید صاحب نام و متعدد در دوره های آموزشی است و چنانچه هنرجو درخواست استفاده از تجربیات سایر اساتید رانیزداشته باشد این امکان برای او فراهم است.

۷-برگزاری کارگاه های ارتقای مهارت و به روزرسانی اطلاعات: (رایگان)

درطول پانزده سال گذشته تاکنون ،هر ساله کارگاه های به روزرسانی اطلاعات و ارتقای مهارت، جهت هنرجویان و فارغ التحصیلان رشته های مختلف دارالفنون با استفاده از اساتید صاحب سبک و مجرب در نمایشگاه بین المللی تخصصی دوربین های دیجیتال، هنر عکاسی، تصویربرداری، سمعی و بصری  D.I.Fبرگزار می شود و به هنرجویان گواهینامه معتبر updating اعطا می شود.

۸-اعتبار گواهینامه پایان دوره هنرجویان:

گواهینامه پایان دوره هنرجویان مورد تایید سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و قابل ترجمه و استفاده در سراسر دنیاست.

۹-تایید اصالت مدارک:

اصالت گواهینامه های آموزشی از دو مرجع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سامانه تماد قابل استعلام است.

۱۰-تسهیلات ویژه جهت شرکت در نمایشگاه ها و جشنواره ها:

دارالفنون علاوه بر برگزاری نمایشگاه های عکاسی و مسابقاتی که خود برگزار می کند، امکان حضور هنرجویان و فارغ التحصیلان خود را در نمایشگاه ها و فستیوال های معتبر داخلی و بین المللی فراهم می سازد.

۱۱-مجوز عکسبرداری و فیلمسازی در سطح شهر:

این مرکز برای تسهیل در انجام فعالیت های عملی در طول مدت آموزشی مجوزهای قانونی لازم برای عکسبرداری و فیلمسازی هنرجویان را فراهم می سازد و چنانچه هنرجویی قصد اشتغالزایی و اخذ مجوز کار را داشته باشد، از مشاوره و راهنمایی های لازم برخوردار خواهد شد.

۱۲-مرکز رشد دارالفنون و اعتلای مستمر دانش فارغ التحصیلان:

فارغ التحصیلان دوره های حرفه ای پس از اتمام دوره آموزشی، امکان عضویت در باشگاه عکاسان دارالفنون ،انجمن عکاسان نگاه وهمکاری با پایگاه خبری شهر تهران را دارند و فرصت استفاده از تجربیات عملی پیشکسوتان برایشان فراهم است.

اخیرا در دارالفنون :

دارالفنون برای شانزدهمین سال متوالی کارگاه های آموزشی وارتقاء مهارت رادر شانزهمین نمایشگاه بین المللی ،تخصصی دوربین های عکاسی دیجیتال ،هنرعکاسی،تصویربرداری ،سمعی وبصری DIF-2018 را برگزارکرد ومفتخر به دریافت جایزه برند برتر آموزش عکاسی شد.
دارالفنون با همکاری اداره سلامت شهرداری تهران اولین مسابقه عکس سلامت شهری رابرگزارکرد.
دارالفنون با همکاری اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی استان تهران سی ام شهریور ماه چهارمین جشنواره صلح ،امید مقاومت رابرگزارکرد.

دارالفنون با همکاری اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهر تهران در مهرماه پانزدهمین نمایشگاه عکس عاشورائیان به روایت تصویر رابرگزارکرد.
دارالفنون با همکاری دوازده سازمان فرهنگی هشتمین جشنواره ومسابقات تجسم بصیرت را در دی ماه برگزارکرد.
دارالفنون با همکاری اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرتهران برنامه های فرهنگی هنری ۲۲بهمن رابرگزارکرد.
دارالفنون با همکاری اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهر تهران جشنواره نقش بهارتهران رابرگزارکرد.

عکاسی کاربردی شامل مباحث آشنایی با عکاسی کاربردی، ویرایش ورتوش در عکاسی کاربردی و نورپردازی مقدماتی درعکاسی کاربردی است که به مجموع مهارت های سه گانه دوره آموزشی عکاسی کاربردی اطلاق می شود.
برای شرکت در دوره عکاسی کاربردی نیازی به داشتن اطلاعات قبلی نیست . 

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://darolfunun.com/?p=4220
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

1 نظر در مورد کلاس عکاسی کاربردی دارالفنون 66573000

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. اموزشگاه عکاسی حرفه ای وکلاس عکاسی خوب فقط اموزشگاه دارلفنون واقعااموزشگاه عکاسی تهران بهترازدارلفنون ندیدم.

  19

× سوالی دارید؟