ورود / ثبت نام
0

خلاقیت در عکاسی-Matthew Brandt

204 بازدید

ماتیو برانت کارهای غیر منتظره و دراماتیک ای را با فرو بردن عکسهای چاپ شده در آب ایجاد کرده است.
پس از عکاسی از دریاچه ها یا مخازن از سراسر کشورش،نمونه هایی از دریاچه ها را  جمع آوری می کند و آنها را به استودیوی خود می فرستد. پس از آن، تصاویر چاپ شده را در آب فرو برده و باعث به هم ریختگی جوهر رنگی آنها می گردد. با گذشت زمان، سطح شروع به تخریب می کند، و تصاویری را ایجاد می کند که حقیقت این فرآیند است. این یک نمونه عالی است که چگونه تکنیک های عکاسی خلاقانه به وجود می آیند و بسیار پر اهمیت می شوند.
یکی از کارهای خلاقانه این عکاس خلاق استفاده جالبی است که او از تلفیق عکاسی طبیعت وعکاسی خلاقانه دارد ،این ترکیب خلاقیت زمانی بیشتر خود را نشان می دهد که ترکیب باور پذیری ازآنچه در نتیجه نهایی عکس پدیدار شده است اتفاق می افتد.
بسیاری از عکاسان فکر می کنند خلاقیت در عکاسی یعنی دوربین را کج وکوله گرفتن یا در انحنا قراردادن یک تصویر ، پرپکتیو می تواند نگاهی خلاقانه باشد اما معنی عکاسی خلاقانه به هیچ وجه این جورعکاسی کردن نیست ، هنرمند خلاق از عکاسی به عنوان رسانه ای برای نمایش خلاقیت استفاده می کند ، موضوع عکاسی از دریاچه ها ویا عکاسی زیر آب ویا حتی حیات وحش ،طبیعت وساختمان ویا هر موضوع دیگری فقط یکی از پازل های این ترکیب بی انتهامحسوب می شود.

Matthew Brandt has created unexpected and dramatic running of coloured ink by submerging printed photographs in water. After photographing lakes or reservoirs from around the United States, Brandt collects samples of water and brings them back to his studio. He then soaks the c-prints in water from the location that the image represents. Over time, the surface begins to degrade, creating images that are relics of this process. This is a great example of how creative photography techniques can (and should) be driven by the subject or theme that is explored

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://darolfunun.com/?p=1603
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
darolfunun
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد خلاقیت در عکاسی-Matthew Brandt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.