آموزشگاه عکاسی دارالفنون

پانزدهمین نمایشگاه بین الملل تخصـصی دوربین های دیجیتال ، هنـر عکاسی و تصویربرداری، سمعی و بصری و تجهیزات وابسته

مهمترین رویداد در زمینه عکاسی و تصویربرداری، سمعی وبصری در کشور ایران

حال که  تصویر به جزئی بسیار مهم از تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات تبدیل شده این مسئله نیز اهمیتی روزافزون یافته است. دیگرحتی نمی توان تصور کرد که انتقال اطلاعات بدون بهره گیری ازتصاویر صورت پذیرد. تکنولوژی تصاویر دیجیتال  چنان فراگیر شده  که مردمی را که در شاهراه های مختلف زندگی قدم می زنند  به هم  نزدیک کرده است . از همه مهمتر  اینکه تصاویر امروزه به نحو فزاینده ای برای تفریح و سرگرمی مورد استفاده قرارمی گیرند و  این باعث شده  که انبوهی از مصرف کنندگان مشتاق به وجود بیایند.

صنایع عکاسی و تصویر برداری و تجهیزات سمعی و بصری با توجه به گستردگی نیازهای خانواده ها و جمعیت جوان کشور و تنوع محصولات و تاثیر رفاه نسبی این وسایل در زندگی انسان معاصر، از جایگاه و اهمیت ویژه ای برخوردار است.

زمان :۲۷ الی ۳۰ تیر ماه ۱۳۹۶

مکان:محل دائمی نمایشگاه های شهرداری تهران-بزرگراه حکیم-خروجی چمران جنوب

بازدید:۱۱ الی ۱۹

۲ پاسخ در "پانزدهمین نمایشگاه بین الملل تخصـصی دوربین های دیجیتال ، هنـر عکاسی و تصویربرداری، سمعی و بصری و تجهیزات وابسته"

  1. با سلام وعرض احترام خدمت استاد تدین عزیز و تمامی دست اندرکاران برگزاری جشنواره من سال گذشته خیلی از کارگاه های آوزشی جشنواره استفاده کردم ولذت بردم میخواستم بپرسم آیا امسال هم برای شرکت در کارگاه های آموزشی مثل سال گذشته باید ثبت نام کنیم ؟

ارسال یک پیغام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X