آموزشگاه عکاسی دارالفنون

برنامه هایی که همه کار می کنند

به جای استفاده کردن از یک برنامه خاص برای عکاسی کردن ، یک برنامه دیگر برای ویایش و ذخیره و یک برنامه دیگر برای آپلود عکس در وب سایت های مختلف ، می توانید یکی از برنامه هایی را انتخاب کنید که تمام این کارها را خودش انجام می دهد. این برنامه ها کار شما را بسیار ساده تر می کنند چون دیگر مجبور نیستید از این برنامه به برنامه دیگر بپرید. اگرچه نقطه ضعف این برنامه ها این است که شما تا حدودی کنترل را ازدست می دهید: مثلا هنگام عکاسی ، برنامه هایی وجود دارد که در ترکیب بندی عکس ، تراز کردن عکس و فوکوس کردن و نور دهی به شما کمک می کنند. هنگام ویرایش برنامه های خاص گزینه های خلاقانه بیشتری به شما می دهند : مثلا تغییر اشباع هرکدام از رنگ ها و تبدیل به سیاه و سفید.

اما در برنامه های همه کاره شاید شما محد.د به وب سایت هایی شوید که می توانید در آن ها عکس هایتان را آپلود کنید.

با این حال برنامه های ترکیبی واقعا می توانند مفید باشند .

اینستاگرام

محبوبیت اینستاگرام به سرعت در حال افزایش است. عملکرد این برنامه آن قدر عالی و آسان است که نیویورک تایمز واژه “اینستاگرام پذیر ” را ابداع کرده است. عکس های اینستاگرام در صفحه اول وال استریت  ژورنال چاپ شده است.

شما می توانید با اینستاگرام عکس گرفته  ، سپس  به سرعت هر فیلتر یا افکتی که برنامه به شما می دهد اعمال کنید . هنگامی که از ویرایش راضی شدید ، می توانید یک مکان جغرافیایی به عکس اضافه کنید و آن را در چندین شبکه اجتماعی متفاوت آپلود کنید.

Vignette

اگر از یک گوشی اندروید استفاده می کنید ، برنامه vignette یکی از ضروریات زندگی شما است . vignette یک برنامه اندروید برای عکاسی ، ویرایش و به اشتراک گذاری است. vignetteمجموعه محشری از فیلتر ها ، افکت ها و قاب ها دارد. هر موقع آ ماده شدید می توانید عکس های پیش نمایش را آپلود کنید . درست است که آن ها را در چندین سایت شبکه  اجتماعی آپلود کنید.

Camera Genius

شماره این برنامه این است : برنامه ای که آرزو می کنید ای کاش آیفون شما آن را داشته باشد.این برنامه هم تمام ویژگی های لازم را دارد.این برنامه گزینه های متعددی را برای عکاسی دارد: هرکجا روی صفحه نمایش را لمس کنید شاتر دوربین کار می کند . خطوط راهنما ، عکاسی پی در پی ، تایمر ، ضد لرزش و تنظیم فوکوس و نوردهی به طور جداگانه از ویژگی های این برنامه است.

می توانید عکس خود را با استفاده از مجموعه متنوعی از فیلترها و افکت ها ویرایش کرده و برش بزنید و سپس حاشیه های زیادی اضافه کنید.زمانی که همه این کارها را انجام دادید ، می توانید عکس خود را درسایت های مختلف آپلود کنید . اگر این برای شما کافی نیست ، برنامه یک راهنمای عکاسی با ترفند و حقه ها درباره موضوعات مختلف دارد.

Best Camera

این برنامه توسط یک عکاس حرفه ای ایجاد شده که فلسفه او این است : “بهترین دوربین همان دوربینی است که در دست شماست.” و از استفاده از پنج یا شش برنامه  برای عکاسی ، ویرایش و به اشتراک گذاری خسته شده بود.به همین خاطر این برنامه را خلق کردتا تمام آن کارها در یک جا انجام شوند. یک شبکه اجتماعی بسیار مفید از کاربران این برنامه وجود دارد ، که افراد تصاویر و فیلترهایی که باری گرفتن عکس از آنها استفاده می کنند به اشتراک می گذارند.

۰ پاسخ در "برنامه هایی که همه کار می کنند"

ارسال یک پیغام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X